Pracuj i uzgadniaj projekty zdalnie.

Nie trać czasu na zbędne podróże biznesowe, które nie zawsze kończą się pomyślnie. Uzgadniaj projekty zdalnie i prezentuj wyniki swojej pracy za pośrednictwem dowolnego urządzenia elektronicznego. Korzystając z nowoczesnego systemu rekrutacja online odbędzie się niskim kosztem, a Ty rozszerzysz grono zleceniodawców i zyskasz więcej płatnych projektów.

Efekty swojej działalności możesz swobodnie omawiać z klientem używając udostępniania ekranu i transmisji wideo oraz umieszczania adnotacji przy dowolnych elementach swojej prezentacji, dzięki czemu nie zapomnisz o cennych uwagach. Comeleon to proste i intuicyjne w użyciu narzędzie do pracy zdalnej, które nie wymaga żadnych instalacji i specjalistycznych szkoleń. Wystarczy komputer, tablet lub telefon i dostęp do internetu, aby korzystać z w pełni profesjonalnego systemu spotkań i narzędzia rekrutacji online.

Comeleon to również sposób na znalezienie pracy. 

Pisanie maili i wysyłanie CV to nie to samo, co naturalny kontakt angażujący nasze zmysły jak obraz czy głos. Prawie 80 procent przekazu to przekaz niewerbalny, o którym nie wolno nam zapomnieć w trakcie starania się o nowe stanowisko. Z pomocą przychodzą narzędzia rekrutacji online, które umożliwiają realny kontakt działu HR z aplikantem za pośrednictwem zdalnej platformy internetowej.

Rekrutacja online w sprawie pracy poprzez stronę Comeleon pozwoli Ci zyskać przewagę nad innymi kandydatami, którą daje Ci nowoczesne narzędzie do pracy zdalnej. Na naszej platformie nie tylko przeprowadzisz konferencje biznesowe, przeanalizujesz projekt czy zorganizujesz szkolenie, ale także wyróżnisz się jako aplikant do nowego miejsca zatrudnienia. Potencjalny zleceniodawca z pewnością doceni oszczędność czasu i Twoją umiejętność stosowania nowoczesnych rozwiązań.

Pozyskuj nowe zlecenia.

Comeleon wesprze Twój rozwój zawodowy udostępniając Ci zdalne narzędzia rekrutacji online. Dzięki transmisji na żywo i możliwościach aktywnej prezentacji lokalizacja Twoich zleceniodawców i klientów nie ma już znaczenia. Nie musisz się już także ograniczać do jednego zlecenia. Możesz pracować tyle, ile chcesz z dowolnego miejsca na ziemi oszczędzając swój czas i koszty dojazdu na spotkania.

Kontakt z potencjalnymi zleceniodawcami umożliwi Ci rekrutacja online, dzięki której masz możliwość zebrania dowolnej liczby zleceń, które Cię zainteresują. Narzędzie do pracy zdalnej umożliwia tworzenie prezentacji i konferencji, na których przedstawisz i opiszesz swoje portfolio i doświadczenie zawodowe, a klient z pewnością będzie pozytywnie zaskoczony Twoim zaangażowaniem i znajomością innowacyjnych rozwiązań.

Połączenia wideo
Połączenia wideo
Prowadź spotkania video online.
Czat
Czat
Wysyłaj publiczne i prywatne wiadomości.
Połączenia audio
Połączenia audio
Komunikuj się poprzez wysokiej jakości połączenie głosowe.
Udostępniaj dokumenty
Udostępniaj dokumenty
Dziel się dokumentami, prezentacjami, zdjęciami i filmami. Pracuj z nimi aktywnie poprzez notatki na żywo.
Pokaż swój ekran
Pokaż swój ekran
Udostępniaj ekran, aplikację lub zakładkę przeglądarki.
Współdzielona tablica
Współdzielona tablica
Pracuj na współdzielonej tablicy i obserwuj zmiany na żywo.
Praca w podgrupach
Praca w podgrupach
Grupuj uczestników w mniejsze zespoły i przydzielaj im zadania.
Ankiety i testy
Ankiety i testy
Przeprowadzaj ankiety oraz testy i publikuj wyniki na żywo.
Ikony nastroju
Ikony nastroju
Wyraź swoje emocje.
Uruchomiono zadanie harmonogramu